?

Pvp Serverleri Deneyin

Öncelikle oyun içerisinde kullanılan bir takım eşyaların belirli bir zaman süresi var.Zamanla oyun içerisinde oyun sahiplerinin zaman ve süreleri kaldırdığı duyulmuştur ışınlanma yüzüğü adı verilen oyun eşyasının pvp serverler içerisinde oldukça sevildiği bir nesne haline gelmiştir.

Aslında 50 kullanım sonrasında kullanılamaz hale gelir oynadığınız oyunun nesne market kısmından bu yüzüğü yenilemeniz gerekir fakat oyun içerisinde bir sınırlama olmadığı için bu konuda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Yüzük ile ışınlanmak istediğiniz zaman size soru sorulacaktır bu soruda sizi nereye ışınlamak istediğini sorar ilgili kutucuğa tıklayarak gitmek istediğiniz yere kısa sürede gidebilirsiniz. Bir not daha düşmek gerekirse 50 level üzerinde olmadan yüzüğün kullanımını mümkün olmadığı gibi sadece pvp serverler oyun sınırları içerisinde bunu kullanabilirsiniz.

Metin2 de Dönüşüm Küresi

Kimi zaman zor oyun serverları veya metin2 pvp adresleri üzerinde oynayan emek server oyuncularının boss keserken zorlandıkları görülebilir pvp server içerisinde kullanılan oyun eşyalarının farkında değiller direkt olarak boss ile savaşmaya girdiğiniz zaman oldukça zorlanabilir. Şu bir gerçek ki oyuncular pvp server içerisinde dönüşüm küresi adı verilen bu oyun nesnesini kullandığı zaman yaratıklara çok daha fazla hasar kaybı vererek ve kendi canlarını tekrar doldurmasına izin vermeden engel olabilecekler. Yaratıkların kendi canlarını sürekli doldurması sizin işinizi oldukça uzatabilir.

Pvp Serverleri Denemenizin Tam Zamanı

Oyunun içerisinde değerli eşyaların size ne kadar güç katacağını bilmiyorsanız eğer pvp serverleri denemelisiniz. Nesne market üzerinden alınan eşyaların genel anlamda iadesi yokken pvp serverler içerisinde bu oyun eşyalarını ücretsiz olarak alıp deneme şansınız bulunur. Oyun içerisinde 2 silah arasında kaldınız ve seçim yapamıyorsanız test ederek hangisinin daha iyi olduğunu fark edersiniz. Tabi ki ilk önce yapmanız gereken bir üyelik açarak oyuna giriş sağlamanız olacaktır. Aksi durumda pvp serverler üzerinde oynamanız mümkün değildir pvp serverler de üyelikler ücretsizdir.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 14000      Tarih: 17.09.2016      Etiketler: dönüşüm küresi , ışınlanma yüzüğü ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr