?

Pvp Serverlar ‘da Efsun Nasıl Atılır

            Metin2 pvp de doğru efsun nasıl atılır kolay bir şekilde efsun botunu nasıl kullanırız bunu anlatmaya çalışacağım.  Metin2 pvp serverler günümüzde oldukça çoğaldı açılan oyun özelliklerinde  oyun tanıtımı yaparken efsun botlarının çalıştığını söyledikleri gibi oyun içerisinde giriş sağladığımız zaman hüsrana uğrayabiliyoruz.

Efsun nesnesi ile nasıl kolay bir şekilde efsun basılır size püf noktalarını söyleyeceğim. Eğer bir pvp server oynuyorsanız oynadığınız server üzerinde çok zor aynı zamanda değerliyse veya sabit değildir.  Oyun içerisinde sizi çok fazla yormayacağım :) tutturduğunuz zaman oldukça  mutlu olabilirsiniz efsunu tutturmanız için garanti bir yöntem uygulayacağız.

Efsunları atmamız için kaliteli bir bilgisayara ihtiyacımız var nasıl mı? 1 bilgisayar üzerinden birden fazla metin2 açmanız gerekecektir. Genel olarak oynadığınız veya oynamak istediğiniz oyun serverları üzerinde her zaman bu gelenek değişmez f5 tuşuna bastığınız zaman botunuz açılır ilk önce hangi iteme efsun atacağınızı belirlemeniz gerekir hangi oyun eşyasına efsun atacak isek 5 – 6 adet üzerimizde olmalı bunları sırayla 1-2-3-4-5-6 şeklinde yerleştirelim ilk envanter olacak şekilde ayarlayınız klavyemizden f5 tuşuna basarak efsunu aktif hale getirelim ve daha sonra hangi efsunların gelmesini istiyorsanız oranları ayarlayarak başlatın.

Dilediğiniz zaman info@metin2pvp.gen.tr adresi ile iletişime geçebilir bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 20958      Tarih: 11.04.2016      Etiketler: pvp , metin2 , oyun , efsun ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr