?

Navicat Şifrenizi Değiştirin

Oyununuzu ve veritabanınızı güvende tutmak istiyorsanız sık sık navicat şifrenizi değiştirmekte fayda var. Şifrenizi ne kadar çok değiştirirseniz o kadar güvende olursunuz. Birkaç örnekle açıklayalım. Şifrenizi sürekli almak isteyen bir rakip şifrenizi almış olabilir ve oyunun veritabanını sıfırlamak yerine lehine kullanıyor olabilir. Ya da daha önce kaydettiği dosyalar üzerinde şifrenizi bulmak adına çalışmalar yapıyorsa ve şifrenizi ele geçirip denediğinde girebilecektir. İşte tam bu sırada siz şifrenizi güncellemiş olursanız rakibiniz giriş yapamayacaktır. Bu yüzden navicat şifre değiştirme gerçekten çok çok önemli bir mevzudur. Bu yalnızca sizin için değil tüm metin2 pvp ve knight,silkroad pvp serverler için de geçerlidir. Bu sebeple silkroad ve knight pvp server sahipleri için de veri tabanı şifrelerini sık sık güncellemelerini öneririz. Pek vakit kaybetmeden anlatıma geçelim.

Öncelikle

Navicata bağlanıyoruz > Yukarıdaki Seçeneklerden Manage Users a tıklıyoruz. > root@% şeklinde gördüğümüz bağlatınya tıklayıp yukarıdan edit user diyoruz.

Password:
Confirm Password:

saveliyoruz.

Şifre değişiklik tamamdır. Eğer navicat şifrenizi hatırlamıyor ve şifrenizi değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Navicat Şifre Değiştirme

Yazan: metin2pvp      Okunma: 22698      Tarih: 19.02.2016      Etiketler: navicat şifre , şifre değiştirme , pvp server ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr