?

Metin2pvp.gen.tr Server Eklerken Dikkat Ediniz

             Web sitemize server eklerken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğim Server sahiplerinin bir çoğu pvp server tanıtımı yaparken çok büyük hatalar yaparak metin2 pvp serverlarını yanlış tanıtıyor bilinmesi gerekenler aslında oldukça basit.

            Server tanıtımı yaparken özgün olmasına dikkat etmeniz gerekir özgün olmak nedir dersek eğer kopya içerik girmemeniz gerekir Google arama motoru üzerinde kopya içerikler çöp olarak algılanır o yüzden oyun serverınızı tanıtırken oyun özelliklerini server tanıtımını çok farklı bir imaja bürünmesini sağlamalısınız.

            Tanıtımlarınız içerisinde oyundan görüntüler video tanıtımı kullanıcının serverınıza gelmesini sağlar. Web siteniz de bir o kadar kaliteli olmalı index koymanız ve sitemizin banner kodunu eklemeniz sizi bir çok oyuncu ile tanıştırabilir.

            Konu başlıklarınız ilgi çekici olmalı oyuncuların sitemizi kullanarak pvp server aradığını unutmayınız Google arama motoru üzerinde sitemiz oldukça popüler bir rol oynarken bu fırsatı kaçırmadan serverınızı ücretsiz tanıtın.

            Oyun sahiplerinin dikkatine mutlaka oyununuz için kaliteli bir video çektirmelisiniz oyuncuların ilgisini çekmeniz için videolarınızı yaptırmanız veya yapmanız gerekli teknoloji günümüzde ilerledikçe videolar zaman içerisinde daha çok ilgi görmekte artık sitemiz için sizlere gerekli anlatımı yapabiliriz.

Metin2pvp.gen.tr Üyelik ve Tanıtım

İlk önce yapmanız gereken metin2pvp.gen.tr üye olmanız. Ardından server ekle seçeneğine basarak metin2 pvp veya knight online pvp seçeneğini tıklamanız gerekli

  1.            Slogan yani tanıtım yapacağınız başlık
  2.            Server adı serverınızın ismi
  3.            Site site adresiniz
  4.            Zorluk derece seçenekleri

Metin2 pvp serverınızla alakalı gerekli açıklamayı açılan pencere içerisinde yazmalısınız bunları yaparken üst tarafta bulunan makalemizi okuduysanız eğer özgün ve dikkatli şekilde anlatım gerçekleştirmeniz gerekir. Tüm alanlara gerekli açıklamayı yazdığınızdan eminseniz eğer serverınızı artık ekleyebilirsiniz.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 20550      Tarih: 19.04.2016      Etiketler: pvp , server , server tanıtımı ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr