?

Metin2 de Sizde Evlenin Gerekli Eşyalar

Metin2 oyununda 2 karakter nasıl evlenir. Evlenmek için gerekli eşyaları nasıl temin ederiz bunlardan bahsetmek istiyorum.

Metin2 de evliliğin önemli olduğunu tüm oyuncular bilir. Metin2 de evlenen karakterlerin özellikleri oldukça artar. İlk önce bu özellikleri elde etmelisiniz. Aşağıdaki özel eşyalara ihtiyaç duyulur.

Metin2 pvp oyunlarının evlilik yapısı bulunur.

Oyun içerisinde evlenmeniz için gerekli eşyalar:

Kız karakter için buket

Çift karakterin birden kullanılması için 2 adet söz yüzüğü

Yazdığımız eşyalar haricinde 1.000.000 yang

Kız karakter için gelinlik alınmalı

Erkek karakter için smokin

Bu eşyaları nasıl temin edebilirsiniz: smokin, gelinlik ve buket 2.köy içerisinde seyyar satıcıdan temin edebilirsiniz. Söz yüzükleri 25. Seviyede yaşlı kadından aldığımız Jin-Hee görevcisinden bulabiliriz eğer bunlardan birisi olmazsa oyun içerisinde oyunculardan direkt olarak satın alabilirsiniz.

Eşyaların tamamlanması ve evlenme aşaması:

Evlilik yapmak için yaşlı kadına gitmelisiniz.

Evlenmek istiyorum bölümüne tıklayarak seçiniz.

Evlilik yapmak istediğiniz kullanıcı adını soracaktır smokin veya gelinlik karakterinize göre üstünüzde bulunmalı.

Açılan pencere içerisine isim yazıyoruz bizden aldığı yang miktarı 1.000.000 yang.

Davet edilen listede görebilirsiniz düğüne davet etmek istediğiniz oyuncu çevrenizi buradan tek tek davet edebilirsiniz.

Asıl burada yaşlı kadının görevi başlıyor düğün olacak ilgili haritaya bizi ışınlıyor ileri doğru gittiğimiz zaman önümüze çıkan düğün tasarımcısı ile karşılaşıyoruz. Düğünün başlamasının ardından yapacağınız teklifin süresine göre bu zaman dilimi değişiklik gösterebilir oyun içerisinde havanın durumunu değiştirebilirsiniz havai fişekler ile görsel bir şölen düzenleyebilirsiniz. Daha sonra düğün tasarımcısı sizi köylerinize geri gönderir ardından söz yüzüklerinizin değişerek nikah yüzüğü olduğunu görebilirsiniz.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 14383      Tarih: 10.09.2016      Etiketler: metin2 , evlilik ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr