?

Metin2 de 80 Level Kask Düşürme

Oyuncuların oyuna ilk giriş yaptığı zaman merak uyandırdığı ilk şey 80 level kaskların nereden düştüğüydü hangi yaratıktan haritanın hangi bölgesinden düşeceğini kullanıcıların bilmemesi 80 level kaskların farklı isimleri bulunur bazı metin2 pvp serverler içerisinde bu itemlerle karşılaşmanız mümkün bu kaskların nereden düştükleri hakkında sizlerle gerekli bilgiyi vereceğim.

                Öncelikle Savaşçı kaskı ismiyle bilinen sadece savaşçı karakterleri için geliştirilmiş bir kask okçulardan korunma şansı verir metin taşından çıkar.

                Örümcek Kapşonu Ninja karakterleri için geliştirilmiş daha az sayıda yaratıklar içerisinden düşer. Bu kask metin2 taşından kesinlikle düşer.

                Büyücü kaskı hasarın sp üzerinden emilmesini sağlaması 80 level kasklar gibidir. Lanet metinden düşer.

                Ruh Yongası Şapkası beran setaou dan düşer. Eğer Metin2 tr oynuyorsanız eğer  bu saydığımız eşyaları elde etmeniz oldukça zor pvp serverlar içerisinde oynuyorsanız bunlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 20404      Tarih: 22.04.2016      Etiketler: kask , 80 level , 80 level kasklar ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr