?

Metin2 Ticket Bildirimi Nasıl Yapılır

                Oyuncuların yöneticiler ile daha kolay iletişim kurmasını sağlamak için yapılan bu hizmet pvp serverler üzerinde de bulunuyor.

               Ticket sisteminin asıl amacı nedir bundan biraz bahsetmek istiyorum. Ticket metin2 tr veya pvp serverler üzerinde oyun yöneticileri ile iletişim kurmanızı sağlayan bir haberleşme sistemidir. Oyun yöneticilerine metin2 pvp serverler üzerinden atacağınız ticketler ile hızlı iletişim kurmanızı sağlar. Yöneticilerin bu mesajları okuyarak tarafınıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda veya şikayetleriniz için sizin açmış olduğunuz konulara cevap verir.

             Metin2 pvp üzerinde ticketlerinizi açmadan önce mutlaka dikkat etmeniz gerekir bazı oyun sitelerini taklit ederek sahte site oluşturdukları gibi şifrelerinizi veya ID çalmaya yönelik açılan bazı sitelere kesinlikle giriş yapmayınız. Sonları genel olarak tk, gg tarzında biten sitelerin sizin güvenliğiniz karakterinizin korunması açısından tehlikeli olabilir. Oynamış olduğunuz pvp serverin mutlaka destek bölümü vardır ayrıca oyun serverınız içerisinden sizlere bu siteye giriş yaparak yöneticiye ticket atabilirsiniz gibi yanıltıcı inandırıcı olmayan sözlere itimat etmeyiniz.

              Genel olarak örneğin elfmt2 destek bölümü mutlaka vardır resmi sitesine giriş yaparak bir bilet oluşturabilirsiniz yetkililere bu şekilde ulaşmanız en sağlıklı yöntemdir. Metin2 tr ticket sistemi diğer pvp serverlar nazaran daha farklıdır. Sub domain üzerinde kurulmuştur nasıl ulaşabilirim derseniz eğer support.metin2.org giriş sağlayarak derdinizi veya şikayetinizi bir bilet eşliğinde ulaştırabilirsiniz. Eğer bir üyeliğiniz yok ise hemen üyelik açmak için Google arama motorunu kullanmanız gerekir metin2 tr yazarak resmi web sitesine ulaşmanız ardından ticket bileti oluşturmanız gerekir.

Umarım faydalı olmuştur.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 20799      Tarih: 14.04.2016      Etiketler: metin2 tr , metin2 , pvp , ticket ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr