?

Metin2 Oynamadan önce Bilgisayarın Kasmasını Önleme

Online oyunların atası olan Metin 2 pvp oyunlarını oynamadan bilgisayarınızın oyuna girmeden önce ayarlarını yapmanız gerekir. oyun içerisinde oyunun sürekli takılması veya donmasını önlemeniz için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağım umarım yazdığımız makaleyi dikkate alarak gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızın performans ayarlarını yapmanız için Metin2 client tıklıyoruz ardından config kısmına gelerek 1024 / 768 seçeneğini seçerek fullscren mode Freguency 60 Gamma 3 Game IM tıklamalısınız.

Bilgisayarınızın Driverlarını güncel tutmanız sizin oldukça işinize yarar ve ayrıca oyuna giriş sağladığınız zaman oyun seçenekleri bölümünden oyun ayarlarını yaparsanız eğer oyun içerisinde kasılmalara neden olmaz.

Eğer gerçekten bilgisayarın değişmesi söz konusu ise kendinize yeni bir bilgisayar almanız gerekebilir.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 23875      Tarih: 13.02.2016      Etiketler: metin2 , oyun , takılma , donma çözümleri ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr