?

Lycan ve Statü Geliştirmenin En Doğru Yolu

Günümüzde herkes yeni karakter olan lycan karakterinin keyfini sürmüştür. Umarız zaman içerisinde daha farklı karakterlerinde oyuna dahil edilmesini dileriz. Pvp oyunlarında bu tarz karakterlerin gecikmelide olsa dahil edildiğini zaman içerisinde gördük. Bir çok oyuncu lycan karakterini oynamaya devam ediyor.

Sizlere biraz lycan karakterinin becerilerinden bahsetmek istiyorum.

Yırtma : oyun içerisinde kasılırken kullanabileceğiniz en iyi atak stratejisidir. 3 taraflı kesme her vuruşunuz için %20 kritik vuruş yapar.

Kurt Nefesi : ortalama hasar ile sersemletme şansı verir.

Kurt Atlayışı : Diğer oyuncular ile arayı kapatmak için işte size fırsat ve bunun yanında yüksek hasara sahiptir.

Kurt Pençesi : Oyun içerisinde kasılırken oldukça keyif alabileceğiniz bir yetenektir. Kısaca anlatmak gerekirse hızlı saldırı yeteneği, ancak bulunduğunuz hedef alanı oldukça geniş, hasarı çok yüksek %20 kritik vuruş şansınızı arttırır.

Kırmızı Kurt Ruhu : Kasılırken işinize yarar oyuncular ile vs yaptığınız zaman int değeri düşükse eğer pek etkisi görülmez.

Çivit Kurt Ruhu : Saldırı hızını ve lycan karakterinizin bloklama şansını arttırır.

Lycan karakterinin statü dağılımı nasıl olmalı bunun hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz hemen aşağıda onu belirtmek isterim.

Örnek ; DEX VE VIT dengeli olarak tutarsanız eğer VIT isteğinize bağlı olarak 50 civarı bırakıp DEX – INT 90 olarak belirleyin. VIT düşük seviyelerde olması gerekir.  Karakterinizi tank yapmak yerine bir yol izleyerek pvp serverler içerisinde dağılım yapmanız gerekir.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 13745      Tarih: 22.09.2016      Etiketler: lycan , lycan statü , lycan becerisi ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr