?

Kırmızı Ejderha Görevi Nasıl Yapılır

Metin2 pvp serverler’de oyun içerisinde 105 level görevini tamamlamanız için oldukça zor bir süreçten geçebilirsiniz. Fakat oyuncuların 105 level görevini tamamlaması için sitemizi tercih etmesi bunun bir göstergesidir. Yapacağımız bu görev ödülleri ile oyuna farklılık kılıyor ilgili görevleri yapmanız için aşağıdan neler yapacağınız hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Bu her metin2 pvp serverler üzerinde aynıdır değiştirilemez.

Yak-Hwan Npc giderek a basınız

Samaelin Yüzüğünü alarak Yak-Hwan npc içerisinden alabilirsiniz.

Kırmızı ejderha kalesine giderek not: bu harita seviyesinde sadece gruba üye olmanız, seviyenizin 100 ve üzeri olması gerekir ve sadece bu seviyede olan oyuncular ışınlanabilir. Her grubun üyesinde sadece 1 bilet bulunur.

Samaelin Halkası Taramorun mezar taşı üzerine bırakınız.

Metin2 pvp serverler üzerinde 105 level görevini tamamlandığınız zaman ilgili ödülleri alma zamanı kırmızı ejderha görevi ödülünüz.

1.48.000.000 exp

2.175.000       yang

3.Münzevi Tavsiyesi

4.Altın Şans Parası

5.Kötü Ruh Kovma Kağıdı

Görevlerinizi anlattığımız şekilde tamamlayarak ödüllerinizi almış olursunuz.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 13845      Tarih: 20.09.2016      Etiketler: mezar taşı görevi , samaelin yüzüğü , samaelin halkası ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr