?

Görevleri Parayla Yapılan Pvp Serverler

Metin 2 oyuncularının, özellikle karakterlerini güçlendirdikçe karşılarına çıkan zor görevleri yapmaları da neredeyse imkansız hale geliyor. Neyse ki gelişen pvp serverlerından birinde şöyle bir uygulama yapılmış, aldığınız görevleri oyunda topladığınız paralar ile yapmanıza olanak sağlanıyor. Görev ne kadar zor ise, ödediğiniz oyun parası miktarı da o kadar artıyor. pvp serverlerından gerçekten beklenmeyecek türde bir uygulama bu. Pvp dendiğinde akla, görevlerinin sorunlu olduğu, bozuk pvp serverler gelir.

Belki de bu pvpde bu fark göz önünde bulundurularak böyle bir uygulama getirilmiş. Üstelik, görevlere öyle çok paralar da vermiyorsunuz. En zor görev için ödenen ücret  1 milyon yang değerinde. Oyunda öldürdüğünüz canavarlardan ise ortalama 10.000 yang kadar para çıkıyor. Yani en zor görevi yapabilmek için, 100 canavar öldürmeniz yetiyor. Böylesine görevler kolay yapılınca da, oyunda gelişmek de bu denli kolay oluyor. İnsan, böyle bir pvp serverında editli insanlar olsa dahi sorun etmiyor, çünkü görevlerden aldığı silah ve seviye puanları ile kısa sürede editli bir karakter ile aynı seviyeye gelebiliyor.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 21075      Tarih: 07.04.2016      Etiketler: pvp , zor , uygulama ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr