?

Delici Vuruş Şansını Arttırın

            Metin2 oyununda delici vuruş şansının sizlere ne işe yaradığını anlatmaya çalışacağım. Eğer düz vuruş yapacak olursanız veya beceri vuruşu karşınızdaki karaktere nasıl bir etki yaptığını düşünmeniz gerekir.

Delici vuruş şansı için bilgi rehberi yada oyunun, mmo online oyunları içerisinde en detaylı bilgiler rehberi olan metin2pvp.gen.tr farklılığı ile sizlerle.

Metin2 karakteri ile daha güçlü vurabilmeniz için bu efsun oyun içerisinde var olmaya devam edecektir. Delici vuruş şansı oyun içerisinde oldukça önemli bir rol oynar oyun içerisinde her karakter için geçerli olmadığını bilmeniz gerekir. Bu nedenle delici vuruş efsunu sadece düz bir atak yapacağınız zaman önemlidir.

Oyun içerisinde kasılırken tüm karakter için önemli bir efsun olsa bile diğer karakterler için uygun değildir.

Oyuncularla karşılıklı VS yapmanız için en uygun karakterler; bıçakçı Ninja , savaşçı bedensel, Lycan, Sura karakteri için çok faydalı bir efsun nesnesidir.

Oyunda düşmanınıza nasıl saldırmanız gerektiğini anlatmak gerekirse eğer karşınızdaki rakibin vurması gereken tahminim 1 k iken 2.2 k vurabilir o anda diğer rakipler ise 2 vurmak yerine 2.7 vurabilir. Oyun içerisinde belli bir oran yoktur şunu da söylemeden geçmek istemiyorum delici vuruş oranınız ne kadar yüksek ise normal saldırı ataklarınız 2-3 kat artar.

Pvp serverler içerisinde lonca savaşlarında veya diğer eventli savaşlar içerisinde bedensel ve bıçakçılar oldukça büyük rol oynar.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 14451      Tarih: 10.09.2016      Etiketler: delici vuruş , şans arttırma ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr