?

Büyü Hızını Arttırma

Metin2 oyuncuları genel olarak büyü hızının % kaç olduğunu nasıl bilir.  Büyü hızını efsunlar ile artırmanız mümkün ve diğer etkileri nasıl artırabiliriz bunlar hakkında genel bir bilgi vermeye çalışacağım.

Metin2 de karakterlerin kendi becerileri önemlidir. bu yeteneğiniz sayesinde karakterinizin gücünü göstermesi mümkündür.

Büyü hızınızı neler etkiler;

Silahlar , eşyalar, itemler üstünüzde bulunan bir takım hızı arttırma efsunu büyü hızını etkiler.

Büyü hızı hangi eşyalara gelir;

Kask, ayakkabı, küpe, silah , zırh gibi becerinizin üzerinde yazan miktar aktif büyü hızıdır. 15 sn yazıyorsa eğer uzun süre 2 sn yazıyorsa eğer oldukça güzel bir süredir. Aynı zamanda büyü hızınızı artırmak için kullanabileceğiniz farklı bir yöntem ise çiçek ve bitki suları basit bir taktik ile büyü hızınızı bulabilirsiniz.

Büyü hızı = X beceri üzerindeki yazan miktar süresi. Not: üzerimizde bulunan toplam büyü hızı miktarı değildir.

Üst tarafta yazmış olduğumuz formülün sayılarını yerleştirdiğiniz zaman % olarak büyü hızını bulmanız mümkün. Üzerimizde bulunan nesnelerin büyü hızı efsunların vermiş olduğu toplam değerdir.

Yazan: metin2pvp      Okunma: 14322      Tarih: 11.09.2016      Etiketler: büyü , büyü hızı artırma ,


Metin2pvp.gen.tr yeni bir yılın gelmesiyle beraber açılmıştır. Oyun sektöründe Metin2 pvp tanıtım sitesinin asıl hedefi kullanıcıya hitap etmektir kolay ara yüz tasarımı ile web sitemize üye olarak farklı pvp server seçenekleri ile reklamlarınızı daha rahat ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Metin 2 , Knight ve Blog hizmeti veren sitemizin kullanıcı kitlesine hitap ederek asıl hedefi ücretsiz reklam vermektir.
Pvp Server | Metin2 pvp serverler | Pvp serverler |
Copyright 2016 www.metin2pvp.gen.tr